ORGANİZER MODULÜ

Novcod Basic, günlük işletmenizin ihtiyacı olan bir çok pratik yazılımı tek ekrandan kullanma kolaylığı sunar. Şirket İçi/Dışı Chat sistemi (Dosya + Belge paylaşımlı) ile iletişimi hızlandırır. Fihrist Sistemi sayesinde tüm Fihristi gruplayarak Mail yada SMS gönderebilirsiniz. Yapılacaklar sistemi ile günlük tüm işlerinizi not alır, size zamanında hatırlatır. Anlık Ulusal Haberler, Hava Durumu, Bist, Döviz gibi güncel bilgiler hep ekranınızdadır. Günlük Ajanda ile randevularınızı, Ziyaretçi kaydı ile de günlük gelen giden müşterilerinizi görün.

YAPILACAKLAR

Yapılacaklar listesi uygulamaları verimliliği artırmak için geliştirilmiştir. Bunları kullanarak neyi ne zaman yapman gerektiğini kontrol altında tutabilirsin. Tek yapman gereken listeyi oluşturmak ve daha sonra bu listeye sadık kalmaktır. Yapılacaklar sayesinde tüm işlerinizi kategoriler halinde kayıt edin, işinizi anlık ekranda görün. Hatırlatma yapması için görev eklediğinde bildirim ve sms ile size hatırlatır.

FİHRİST

Fihrist Sistemi sayesinde düzenli firma ve şahıs kayıtlarını kategorilendirerek oluşturabilir, bu kayıtlara çeşitli şekillerde erişmenizi ve sorgulamalar yapmanızı sağlar. Seçtiğiniz grup yada şahıslara hızlıcaToplu SMS veya Mail’ de atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

İşletmenize yapılan ziyaretleri kayıt altına almak için hazırlanmıştır. Ziyaret edilecek kişi ile ziyarete gelen firma ve ziyaretçilere ait bilgileri, giriş-çıkış saatleri, araç plaka no vb bilgilerle detaylı rapor alınabilir.

AJANDA

Bu program sayesinde günlük randevularınızı anlık görüp takip edebilecek, yeni randevular oluşturabileceksiniz. Hatırlatma sistemi sayesinde randuvlarınıza önceden bildirim alarak hazır olacaksinız.

ANLIK HABER SİSTEMİ, HAVA DURUMU VE DÖVİZ

Gündeme ait tüm haberler Anlık RSS sistemi ile ekranınızdadır. Sistemde belirlediğini İle ait 7 günlük hava tahmini ve Tüm piyasalara ait canlı döviz kurları, altın fiyatları,bist paketleri anlık ekranınızdadır.