Novcod Smart Şirket
Şirket Konferans

Şirketlerin personelleri, bayileri, tedarikçileri ve müşterileri düşünülerek geliştirilmiştir. Online eğitim (LMS), toplantı ve webinar gibi özellikleri içermektedir. Bu sayede her bir şirket kendi online eğitimleri yanında toplantılarını ve görüşmelerini gerçekleştirmekte ve destek hizmetlerini de sunabilmektedir. Bir çok şirket ürün ve hizmet eğitimleri ve toplantıları için kullanmaktadır. Sistemimiz internet üzerinden web konferans yapmanızı sağlayan profesyonel bir çözümdür. 7/24 internet üzerinden toplantılarınızı ve konferanslarınızı yapabilirsiniz. Novcod Smart ile güvenli bir şekilde konferanslarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve güçlü alt yapımız ile kesintisiz ve tamamen güvenli olan görüşmeler yapmak için beklemeyin. Novcod Smart tamamen Türkiye'de yerli yazılım ekibi tarafından geliştirilen bir görüntülü görüşme alt yapı sağlayan bunun yanında sesli ve görüntülü arama online eğitim için sınıf ortamları ve sunumlar için ekran paylaşımlarını sunan uçtan uca şifreli bir şekilde iletişim kurulmasını sağlayan bir sistemdir Hızlı Kurulum, Kolay Kullanım %100 bulut teknolojisine sahip toplantı ve eğitim yönetim sistemidir. Kurumların internet üzerinden e-eğitim hizmeti sunmalarını ve online video toplantılar yapabilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Herhangi bir sunucu, yedekleme, güncelleme, güvenlik gibi çalışmaya gereksinim duymadan her müşteriye kendi web adresi ve logosu ile hizmet verir.

Çalışan Eğitimi

e-Eğitimleri video, animasyon ve testlerle etkileşimli bir şekilde hazırlayabilir ve canlı eğitim ve webinar lerde yapabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın verimliliğini, şirketinize olan bağlılıklarını ve hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

Bayi Eğitimi

Bayilerinizin sizin ürün ve hizmetlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmesi önemlidir. Ayrıca online canlı toplantı, bayi webinarları ile de iletişimini canlı tutabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve bayilerinizin verimliğini artırabilirsiniz.

Müşteri Eğitimi

Ürünleriniz ve hizmetleriniz konusunda müşterilerinizi kolay bir şekilde bilgilendirebilir ve her türlü eğitimi sunabilirsiniz. Müşteri webinarları yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz.

İş Ortağı Eğitim

Ürünleriniz, hizmetleriniz ve süreçleriniz ile ilgili iş ortaklarınızı doğru bilgilendirebilir ve toplantılara yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve iş ortaklarınızla daha verimli çalışabilirsiniz.

Avantajları
  • Kullanımı kolay, hızlı ve eğlenceli
  • Ekibinizle birlikte 7/24, kurduğunuz toplantı odasında görüşme yapabilirsiniz
  • Öğrencilerinizle özel etkileşimli dersler yapabilirsiniz.
  • Bant genişliği sorunu olmadan net bir görüntü ve ses ile iletişim kurabilme
  • Toplantı odasında istenilen dosyaları (Microsoft Office, video ve multimedya dosyaları v.b.) paylaşma ve sunabilme
  • Dinamik ve öğrenmesi kolay, eğitim gerektirmeyen
  • Kullanıcı dostu arayüzüyle kolayca kullanılabilme…
  • Mobil Cihazlardan Katılım
  • Yönetim Kurulu ve Genel Kurul Toplantıları Yapabilme
  • API entegrasyonu