NOVCOD YAZILIM

Novcod yazılım Teknoloji olarak, 4 yıllık sektörel tecrübesi olan, motivasyonu yüksek, rekabetçi, çözüm üreten ve yetkin profesyonellerden oluşan bir ekiple 2017 yılında Karaman'da kuruldu.Kuruluşumuzdan bugüne kadar sürdürdüğümüz müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktayız.
 
 

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyon

Uluslararası kalite standartları ile yüksek teknolojik yazılımlar ile yenilikçi, yerli ve güvenli yazılımlar oluşturarak; tüm sektörlere yüksek teknolojili yazılımlar ulaştırmaktır.

Vizyon

2025 yılına kadar sektörün lideri ve en fazla tercih edilen markası olmak.

EKİBİMİZ

Gerek teknik gerekse destek birimlerde ; genç, dinamik, alanında uzman, aynı zamanda sürekli gelişime açık , değerli bir kadroyu bünyesinde barındıran Novcod Yazılım şirketini geleceğe taşıyacak yeni takım arkadaşlarını da, profesyonel bir seçme ve yerleştirme süreci ile bünyesine dahil ederek ekibini büyütmekte ve geliştirmektedir. Novcod Yazılım, sürdürülebilir bir gelecek için ekibinin gelişimine önem vermektedir. Çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerini destekleyerek kurumsal gücünü çalışanlarından almakta ve etkin bir çalışma ekibi ile sürekli gelişmektedir.