Depo Tanımlama Modülü

Novcod Bayi Yönetim Yazılımı depo yönetimi sistemlerine yeni bir soluk getiriyor.

Depo Modülü

Bayi Tanımlama Modulü

Sahip olduğu yenilikçi özellikleri, kolay kullanılabilir arayüzü, mobil çözümü ve kolay entegrasyonu ile Novcod Bayi Yönetim Yazılımı düşük maliyetli ve kolay entegre edilebilir deponuzu başarıyla yönetir.
Novcod Depo yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip alanlardan biridir. Bu alanın iyi yönetilmesi, satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün maliyetinin düşürülmesi adına büyük önem arz etmektedir.
Novcod Bayi Yönetim Yazılımı ile Bayi ve Alt Bayilere ait Depoların tanımlanmasını sağlayan ekranlardır. Tanımlanan Depolara 3 Farklı Depo İskontosu tanımlanabilinir.
Her Bayi kendi depolarını ve alt bayilerinin depolarını görür ve işlem yapabilir. Bir Bayiye ait birden fazla depo açma yetkisi tanımlanır.

Bizimle İletişime Geçin

Novcod Yazılım, kuruluşundan bugüne kadar sürdürdüğü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktadır.

novcodtr@info.com

444 12 70

Türkiye