Döküman Modülü

Novcod İşletme Yönetim Yazılımı, işletmenizin günlük ihtiyacı olan pek çok pratik yazılımı tek ekrandan kullanma kolaylığını sunar.

Organizer Modülü

Döküman Yönetim Modulü

Novcod İşletme Yönetim Yazılımı Doküman Yönetim Modülü ile işletme belgelerini en etkin biçimde arşivlemenizi, yönetmenizi ve ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlayan doküman yönetim sistemidir.

Doküman Yönetim Modülü ile dijital ortama geçirilen belgeler, stok, kırtasiye ve iş gücü gibi birçok kaybın önüne geçerken, başarılı bir belge arşiv sisteminin kullanılması, belgeye ve dolayısıyla da bilgiye erişim süresini kısaltır.

Doküman Yönetim Modülü’nde internet erişiminin olduğu her yerden 7/24 çalışabilirsiniz. Belgelerinizin tüm kontrolünü iş yerinizdeki sunucunuzda güvenle tutarken onlara dünyanın her yerinden web tarayıcıları vasıtasıyla erişebilirsiniz. Doküman Yönetim Modülü’nde üzerinde kullanıcılara, gruplara, dosyalara, dolap ve klasörlere ayrı ayrı yetkiler verebilirsiniz.

Verilerinizin güvenliğini sağlayarak paylaşmak ve düzenlemek konusunda uzman olmasıyla birlikte aşağıdaki tüm özellikleri de kullanıcılarına sunmaktadır.

Siber saldırı, doğal afet ya da insan kaynaklı hataların önüne geçilmesi
Detaylı arama özelliği ile aranan dokümana hızlı ulaşım
İnternet erişiminin olduğu her yerden 7/24 ulaşım
Belge paylaşımı
Klasör tanımlamaları ile arşivleme
Kişi, Grup, Rol bazlı yetkilendirme
Detaylı raporlama
API entegrasyonu

Hızlı Erişim

İşletme belgelerini en etkin biçimde arşivlemenizi, yönetmenizi ve ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde erişebilmenizi sağlayan doküman yönetim sistemidir.

7/24 Ulaşım

Doküman Yönetim Modülü’nde internet erişiminin olduğu her yerden 7/24 çalışabilirsiniz. Belgelerinizin tüm kontrolünü iş yerinizdeki sunucunuzda güvenle tutarken onlara dünyanın her yerinden web tarayıcıları vasıtasıyla erişebilirsiniz.

Yetkilendirme

Doküman Yönetim Modülü’nde üzerinde kullanıcılara, gruplara, dosyalara, dolap ve klasörlere ayrı ayrı yetkiler verebilirsiniz.

Sistemli Bir İşletme Yönetimi

Novcod Basic İşletme Yönetim Yazılımı ile işletmenizdeki tüm departman ve operasyonların yönetimini farklı farklı programlar kullanmadan çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Novcod Yazılım, kuruluşundan bugüne kadar sürdürdüğü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktadır.

novcodtr@info.com

444 12 70

Türkiye