Muhasebe Modülü

Muhasebe Modülü'nün sade ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tüm muhasebe kayıtlarınızı tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Organizer Modülü

Muhasebe Modulü

Novcod İşletme Yönetim Yazılımı Muhasebe Modülü sade ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tüm muhasebe kayıtlarınızı tek ekrandan yönetebilirsiniz. İnternet erişiminin olduğu her yerden hesaplarınıza hızlı ve kolay erişim sağlayabilir, gelir ve giderlerinizi takip edip, kontrol altında tutabilirsiniz. Tüm muhasebe kayıtlarınız raporlamalar yapabilir, vadesi gelmiş tahsilat ve tediyeler için anlık bildirimler alabilirsiniz.

Fatura oluşturma ve yazdırma

Yaptığınız satışları satış faturası olarak kaydederek hem müşterinize ait satış ve tahsilat bilgisini kayıt altına alırsınız hem de fatura çıktınızı yazdırabilirsiniz.

Cari hesap ekstresi oluşturma, paylaşma, yazdırma

Çalıştığınız cari hesaplarla olan işlem geçmişlerinizi, gelir ve gider faturalarınızı, tahsilat ve ödeme işlemlerinizi kayıt altında tutabilir, cari hesap ekstrelerinizi Excel ve Pdf olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca “Müşteri Ekranı” özelliği sayesinde carilerinize özel bir sayfa açabilir, ikiniz arasındaki işlemleri bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Şirket giderlerinin takibi

Tedarikçilerinizden gelen alış faturaları haricinde kira, su/elektrik/internet faturaları, taksi fişleri, mutfak harcamaları, personel maaşları, primler, vergi ve banka komisyonları gibi giderlerinizi kolayca takip edebilir, gider kategorileri yardımıyla belli bir zaman aralığında hangi kategoride daha çok gideriniz olduğunu raporlayabilirsiniz.

Personel giderlerinin takibi

Çalışan maaşlarını ister tek tek ister tekrarlayan giderler yardımı ile kaydedebilir, çalışanlarınıza verdiğiniz avans, prim gibi ödemeleri, çalışan işlem geçmişini ayrıca takip edebilirsiniz. Çalışanlarınızın şirket adına ceplerinden yaptıkları harcamaları çalışan bakiyesi üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Kasa, banka, senet ve çeklerin takibi

Kasa ve banka hesaplarınızı, verdiğiniz veya aldığınız çekleri ayrı ayrı kaydederek yaptığınız bütün tahsilat ve ödemeleri kolayca takip edebilir, Nakit Akışı Raporu sayesinde önünüzdeki 12 ay boyunca nakdinizin ne durumda olacağını öngörebilirsiniz.

Virman Kaydı

Tüm virman hareketlerinizi tek bir giriş ekranı ile yapabilirsiniz. Yapılan virman hareketlerini Cari, Kasa, Banka işlemlerine otomatik olarak aktarılır.

Otomatik hatırlatmalar

Novcod Basic İşletme Yönetim Yazılımı Muhasebe Modülü’nde web uygulama üzerinden sesli bildirimler alabilirsiniz.

Dataları İçe/dışa aktarma

Kullandığınız başka bir programdan veya Excel'den Novcod Basic İşletme Yönetim Yazılımı Muhasebe Modülü ‘ne geçiş yapmayı planlıyorsanız, verilerinizi içe aktararak kolayca işlem yapabilirsiniz. Novcod Basic İşletme Yönetim Yazılımı Muhasebe Modülü ’ne girdiğiniz verileri de istediğiniz zaman dışa aktarım yoluyla Excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Raporlamalar;

Novcod Basic İşletme Yönetim Yazılımı Muhasebe Modülü’nde fişlerden yapılan girişlerle ilgili masraf yerleri ve alt kategorilerine göre istediğiniz raporları elde edebilirsiniz.

Kasa, Banka Raporlamaları
Çek Senet Raporlamaları
Cari Raporlamalar
Gelir – Gider ve Nakit Akış Raporlamaları

Novcod İşletme Yönetim Yazılımı Muhasebe Modülü'nün kullanıcılarına sunduğu avantajlar:

İnternete erişim olan her yerden hesabınıza 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.
Tek ekrandan tüm muhasebe kayıtlarınızı girebilirsiniz.
Tek ekrandan Kasa, Banka, Cari, Alış Satış, Tahsilat Tediye Toplamlarını görebilirsiniz.
Vadesi gelmemiş alacak-ödemeleri anlık listeleyerek ödeme tarihi gelenleri size bildirim ile hatırlatır.
Tek ekrandan Maliyet raporları alabilirsiniz.
Tek ekrandan Kasa, Banka, Çek ve Senetlerin detaylı giriş-çıkış hareketlerini raporlayabilirsiniz.
Faturalarınızı tarayarak ilgili fiş sistemine yükleyebilirsiniz.
Tüm muhasebe raporlarınızı Excel, Pdf olarak aktarım yapabilirsiniz.

Web Tabanlı

İnternet erişiminin olduğu her yerden hesaplarınıza hızlı ve kolay erişim sağlayabilir, gelir ve giderlerinizi takip edip, kontrol altında tutabilirsiniz.

Tek Ekrandan Yönetim

İnternet erişiminin olduğu her yerden hesaplarınıza hızlı ve kolay erişim sağlayabilir, gelir ve giderlerinizi takip edip, kontrol altında tutabilirsiniz.

Güncel Takip

Tüm muhasebe kayıtlarınız raporlamalar yapabilir, vadesi gelmiş tahsilat ve tediyeler için anlık bildirimler alabilirsiniz.

Sistemli Bir İşletme Yönetimi

Novcod Basic İşletme Yönetim Yazılımı ile işletmenizdeki tüm departman ve operasyonların yönetimini farklı farklı programlar kullanmadan çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Novcod Yazılım, kuruluşundan bugüne kadar sürdürdüğü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktadır.

novcodtr@info.com

444 12 70

Türkiye