Satın Alma Modülü

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanan “Satın Alma Modülü” kullanıcılarına pratik ve hızlı satın alma süreç yönetimini sağlıyor.

Satın Alma Modülü

Satın Alma Modulü

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanan “Satın Alma Modülü” kullanıcılarına pratik ve hızlı satın alma süreç yönetimini sağlıyor. Satın Alma ekibinizin üzerindeki iş yüklerini azaltarak, stratejik işlere daha fazla vakit ayırmalarını sağlayan “Satın Alma Modülü” ile zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Tedarikçilere online teklif formu ile talep edilen malzemelere fiyat verir. Tüm teklifler kıyaslanarak aralarından en iyisi belirlenir ve siparişe dönüştürülür. Tek ekran üzerinden tüm “Satın Alma” ve “Tedarik Operasyonunuzu” rahat ve kolayca yönetebilirsiniz.

Web Tabanlı olması sebebiyle internet erişiminin olduğu her yerden 7/24 sistemdeki satın alma süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yükleme gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı her hangi bir yerden, her hangi bir cihazla kullanabilir, kesintiye uğramadan süreçlerinizi yönetebilir şirket içi koordinasyonu sağlayabilirsiniz.

Onay sürecinde aynı ekran üzerinde tüm talepleri görebilir, talep onaylama süreci için kullanıcı yetkilendirmeleri yapabilir ve farklı lokasyonlarda bulunan birimlerinizin taleplerini takip edebilirsiniz.

Satın Alma Modülü'nün kullanıcılarına sunduğu avantajlar;

Hızlı fiyat araştırma ve teklif isteme
Satın alma işlemlerinde kolaylık, verim ve sürat
Elektronik iş akışı ve onay ile zaman tasarrufu
Tedarikçilerle ilişkilerin kayıt altında tutma
Satın alma işlem aşamalarının kaydedilmesi, izlenebilmesi
Mükerrer alımların önüne geçilmesi
Önceki dönem fiyatların incelenebilmesi

Pratik ve Hızlı

Satın Alma ekibinizin üzerindeki iş yüklerini azaltarak, stratejik işlere daha fazla vakit ayırmalarını sağlayın.

Web Tabanlı

internet erişiminin olduğu her yerden 7/24 sistemdeki satın alma süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Onay Süreci

Aynı ekran üzerinde tüm talepleri görebilir, talep onaylama süreci için kullanıcı yetkilendirmeleri yapabilir ve farklı lokasyonlarda bulunan birimlerinizin taleplerini takip edebilirsiniz.

Sistemli Bir İşletme Yönetimi

Novcod Basic İşletme Yönetim Yazılımı ile işletmenizdeki tüm departman ve operasyonların yönetimini farklı farklı programlar kullanmadan çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Novcod Yazılım, kuruluşundan bugüne kadar sürdürdüğü müşteri odaklı hizmet anlayışı ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri sunmaktadır.

novcodtr@info.com

444 12 70

Türkiye