Yepyeni Bir QR Menü Deneyimi

Kasa Yoğunluğunun Önüne Geçin

Novcod Sipariş'in Masadan Ödeme sistemiyle müşterileriniz kendi telefonlarıyla vermiş oldukları siparişi yine kendi telefonlarıyla sitem üzerinden kredi kartı ile hesap ödemesi gerçekleştirebilir.

Sistemli Bir Hizmet Modeli

Müşterileriniz masadan telefonlarıyla vermiş oldukları siparişleri yine kendi telefonları üzerinden “masadan ödeme” yapabilirler. Müşteriler kredi kartı ödeme seçeneğiyle masa hesabını ya da kendi sipariş verdiği ürünleri ödeyebilir.

DevParam ile Entegre

Novcod Sipariş Masadan Ödeme sistemi DevParamla entegreli çalışır. İşletmenizde masadan ödeme işlemlerini güvenle müşterilerinize sunabilirsiniz.

Yeni Nesil QR Menü

Yeni nesil dijital menü sayesinde müşterileriniz, temassız olarak masalardaki QR kodu okutarak işletmenizin menüsüne hızlıca ulaşır ve istediği siparişi kolayca masadan akıllı telefonlarıyla verebilir. Müşterileriniz Qr menüden garson çağırabilir, temizlik ve müşteri anketi doldurabilir.

Çoklu Dil Özelliği

Novcod Sipariş yazılımına en çok kullanılan yabancı dilleri ekleyebilir bu sayede yabancı müşterilerinize menünüzü birden fazla yabancı dil ile sunabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun

Novcod Sipariş ile ilgili son duyuru ve güncellemelerle ilgili anında bilgi sahibi olmak için mail adresinizi iletin