QR Menü ile Masadan Sipariş

Yeni nesil QR menü sayesinde müşterileriniz, temassız olarak masalardaki QR kodu okutarak işletmenizin menüsüne hızlıca ulaşır ve istediği siparişi kolayca masadan akıllı telefonlarıyla verebilir. Müşterileriniz ayrıca Qr menüden garson çağırabilir, masa temizliği talep edebilir ve dilek & şikayet formu doldurabilir.

Şipariş İptali

Novcod Sipariş masadan yazılımında masadan sipariş veren müşteri 1 dakika içerisinde siparişi iptal edebilme özeliği vardır.

Geçmiş Siparişleri Listeleme

Müşterileriniz Novcod Sipariş ile masadan vermiş oldukları geçmiş tarihli siparişlerini listeleyebilir.

Sms Doğrulama

İşletmenize ilk defa gelen müşterilerden bir kereye mahsus telefon numarası doğrulama istenmektedir. Doğrulama kodu onayından sonra tekrar doğrulama sms kodu istenmez. Bu masadan gelen siparişlerin güvenliğini artırmak için yapılmış bir çözümdür.

Müşteri Sipariş Talep Takip Ekranları

Müşterilerinizin masadan telefonlarıyla vermiş oldukları siparişler ve talepler "Sipariş-Talep Takip Ekranları"na düşer. Müşteri Sipariş-Talep Ekranları Smart Tv, Tablet ve Bilgisayarlardan görüntülenebilir ve izlenebilir.

Garson Çağrı Sistemi

Müşterileriniz Novcod Sipariş ile mobil telefonlarından direkt olarak garson çağır butonuna basarak garson çağırabilir.Oluşturulan bu talep takip ekranlarına anlık olarak düşer.

Masa Temizlik Talebi

Müşterileriniz Novcod Sipariş yazılımında mobil telefonlarından "Masa Temizliği" butonuna basarak masa temizliği talep edebilir. Oluşturulan bu talep takip ekranlarına anlık olarak düşer.

Dilek & Şikayet Formu

Müşterileriniz Novcod Sipariş yazılımıyla telefonlarından dilek şikayet formlarını doldurarak istek ve taleplerini size iletebilir. Bu formları sistem üzerinden görebilirsiniz.

Tanıtım Filmi

Novcod Sipariş işletmenizde personel maliyetlerinizi %50 düşürerek işletme verimliliğinizin artmasına yardımcı olur.

Bültenimize Abone Olun

Novcod Sipariş ile ilgili son duyuru ve güncellemelerle ilgili anında bilgi sahibi olmak için mail adresinizi iletin